Gorączka po leczeniu świńskiej grypy u dziecka

Witam, jestem mamą 7 latka który przeszło dwa tygodnie temu przechodził świńską grypę. Przeszedł ją bardzo łagodnie dostawał tamiflu był na kontroli u lekarza rejonowego dostał pozwolenie na powrót do szkoły i poszedł dosłownie dwa dni właśnie dostał gorączki czy mogą to być powikłania pogrypowe?
Lek. Katarzyna Szymczak

Może to kolejna infekcja, prosze pójść z dzieckiem do lekarza, konieczne jest badanie.
Pozdrawiam