Gorączka przy zapaleniu uszu u dziecka

Witam moj syn 5lat i 10 m. Od czwartu goraczka 40stopni w piatek bylismy u lekarza i dostal antybiotyk Augumentin 5 ml na 7dni. Na zaplenie uszu i zapalenie oskrzeli. Dzis mamy środę , a maly ma caly czas stan podgoraczkowy 38.1 38.4. Wizyte mamy dopiero w piatek ale niewiem czy niepowiniem przestać już gorączkować?? Czy może powinnam zrobic jakieś badania krwi?? Maly niechce jeść . Co mogę mu podać na aby jadł?? Pije ale tez nie tyle co zawsze mniej. Prosze o odpowiedź i dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza pediatry. Sądzę, że konieczna jest modyfikacja dotychczasowego leczenia.