Gorączka, wymioty i wysypka u 29-latki

Witam mam wysypke na ciele czerwone plamki maleńkiej zbierają sie w całości.okolice szyjki dekold i biust.nie swedzi,kiedyś miałam podobne objawy od popazenia słonecznego.(ale to wykluczamy);)..w dniu wczorajszym miałam gorączkę i wymioty.juz mi przeszło ale co z wysypka ..?

Lek. Tomasz Budlewski

Najprawdopodobniej jest Pani na coś uczulona. Proponuję zgłosić się do lekarza rodzinnego. Na podstawie samego opisu niewiele więcej mogę powiedzieć. Natomiast u lekarza zostanie Pani zbadana oraz przeprowadzony zostanie dokładny wywiad - czym mogą być spowodowane Pani dolegliwości.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza poz lub do dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.