Grube endometrium a ciąża pozamaciczna
Ostatnią miesiączkę miałam 23.08, test zrobiłam 23.09 i 25.09. Miesiączki nie mama do dzisiaj. Wczoraj byłam u ginekologa. niestety przez dopochwowe usg nie było nic widć. Lekarz stwierdził, że mam bardzo grube endometrium ale nie wiem co to oznacza. Martwię się, że to ciąża pozamaciczna! Czy to możliwe, że bylo za wcześnie na usg?

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Mogło być za wcześnie na uwidocznienie ciąży w USG. Nie napisała Pani jaki był wynik testu. W razie wątpliwości proszę powtórzyć badanie oraz udać się do lekarza.