Gruczoł piersiowy pod pachą

Witam, mam 20 lat i od ponad roku urósł mi pod pachą gruczoł piersiowy. Lekarz robił mi usg i wywnioskował że jest to gruczoł piersiowy który urósł mi pod pachą. Przepisał mi Mastodynon, ale niestety nic nie pomogło. Ten gruczoł jest dość duży dlatego nie mogę nosić bokserek i innych podobnych rzeczy. W lutym biorę ślub i nie chcę rezygnować z wyciętej sukni. Proszę o pomoc do jakiego lekarza się się udać. Chciałabym sie tego pozbyć, najlepiej operacyjnie. Pozdrawiam

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowna Pani,
Coś mi tutaj nie pasuje - w mojej praktyce nigdy nie spotkałem się z takim zjawiskiem ( pracuję w zawodzie chirurga, operującego również piersi, 25 lat). Najczęściej bywa iż jest tłuszczak imitujący taki stan.
Proszę zwrócić się do chirurga - rozwiąże na pewno ten problem.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt internetowy: ZnanayLekarz.pl – Tam znajdzie Pani / Pan wszystkie informacje kontaktowe.
Pozdrawiam, Dr n. med. Wojciech Kawiorski, Specjalista Chirurg Ogólny, Chirurg Gastroenterologiczny, Chirurg Onkologiczny, Gastrolog, Proktolog.

Najlepszym sposobem będzie zabieg, sprawi iż problem zostanie radykalnie rozwiązany i będzie dokładnie wiadomo co to za zmiana. Do lutego wszystko się zagoi i nikt nie zauważy