Gruczoł tarczycy o niejednorodnej obniżonej echostrukturze
Problemy z tarczyca, Witam o czym swiadczy wynik usg tarczycy,gruczol tarczycy o niejednorodnej obnizonej echostrukturze.W lewymplacie ognisko o wym 7mm: 6mm ;Wymiary platow prawy 16m m 19 40mm lewego 17mm 18 mm 39mm czy jest koniecznosc przyjmowania hormonow .Tsh2.45 ft32,95 ft4 11,84 anty-TPO<0,80.Najwiekszym problemem sa obrzeki .

KOBIETA, 51 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Witam.
Wyniki należy skonsultować z endokrynologiem, być może niezbędna będzie biopsja.
Pozdrawiam