Gruczoł tarczycy o niejednorodnej obniżonej echostrukturze w badaniach

Prosze o interpretacje wynikow badan tarczycy TSH 2,45 ,FT 3 2,95 ,FT411,84pmol?l,anty-TPO 0,80IU/mlUsg gruczolu tarczycowego.Gruczoltarczycy o niejednorodnej obnizonej echostrukturze.W lewym placie ognisko dobrze odgraniczone o wym:7x6cm.Wymiary platow prawego 16x19xx40,lewego 17x18x39 cm.Jak powinno wygladac dalsze leczenie?Dziekuje z gory za odpowied

Piotr Pilarski

Nie napisała Pani jakie normy panują w Pani laboratorium, wydaje się że wyniki są prawidłowe. Zmiana ma cechy łagodne. Dalsze postępowanie może określić endokrynolog na podstawie badania.

Pozdrawiam.