Gruczolak kosmkowy z dysplazją

co to jest gruczolak kosmkowy z dysplazja malego stopnia wyciety w granicach tkanek nie zmienionych srednicy 1cm

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Gruczolak jest nowotworem łagodnym. Zmiana została wycięta całkowicie z zachowaniem marginesu zdrowych tkanek. Z otrzymanym wynikiem badania proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.