Gruczolakorak cewkowy wydzielajacy śluz G II w wyniku badania histopatologicznego

Witam. Mojej mamie (56 lat) pobrano wycinek z jelita grubego i poddano go badaniu histopatologicznemu. Wynik jaki otrzymaliśmy to "Gruczolakorak cewkowy wydzielajacy śluz GII". TK wykazała torbirl na jajniku. Czy ta zmiana może być przerzutem? Jakie są rokowania przy tego typu nowotworze? Dodam, że wyniki z morfologii wyszły bardzo dobrze.

Nie ma to w tej chwili znaczenia , raczej torbiel na jajniku nie jest przerzutem (jesli jest prawidlowo opisana). Trzeba leczyc raka jelita grubego! zż