Grudki pod skórą na plecach

Witam Doktorze, moim problemem są "grudki" na plecach pod skora, które przy dotknięciu przemieszczają się. Są lekko wypukle i wystające. Maja różne rozmiary, raczej nie przekraczają 1 cm. Co to może być? I co mam z tym zrobić? Dziekuje.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.