Grudki w obrębie stopy a guzki tarczycy

Witam na pięcie od wewnętrznej strony poniżej kostki pojawiły się drobne białe grudki jakby ziarenka ryżu,jest ich dość dużo ,jak dużo chodzę się powiększają.Czy to węzły chłonne,jeśli tak dlaczego się pojawiły?Mam zdjęcie mogę wysłać tylko na jaki adres meilowy. Nadmienię że mam gruczolaki obu nadnerczy ,torbiel nerki ,jajnika i guzki tarczycy a teraz jeszcze to.Bardzo proszę o informację czy już mam się bać?i u kogo szukać pomocy.

Aleksander Ropielewski

Bez oceny guzków nie jestem w stanie stwierdzić na czym polega problem. Sugeruję kontakt z dermatologiem. Zdjęcia można przysłać w zapytaniu w formie linka (są strony internetowe, na które można przesłać swoje zdjęcia).