Guzki w obrębie moszny a wynik USG
Od małego moje jądro znajduje się w podbrzuszu,w mosznie mam parę guzków. Lekarze mówią że jądra może nie jest martwe więc należy poczekać aż prawdopodobnie zacznie funkcjonować i sprowadzić je do moszny. Guzki w mosznie czasem pulsują i denerwują ale lekarze na USG nic niepokojącego nie zauważyli. Czy mogę ufać tym lekarzom?

MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Sugeruję wizytę u urologa. Bez zbadania nie jestem w stanie nic poradzić.
Pozdrawiam.