Grudkowata wydzielina na dolnych powiekach i wokół ust

Dzień dobry, mój 6 miesieczny syn ma grudkowatą wysypkę na dolnych powiekach i wokół ust, przy ustach zaczyna zlewac sie w plamy. Dermatolog przepisal Fucidin krem przez 3 dni - nic nie dało, następnie nanobase - nic, następnie Dexem - po tym skóra sucha i łuszcząca sie. Syn nie ma ząbków, dość oficie się slini, do buzi wkłada wszystko. Proszę o informację co to może być i jak pomóc dziecku.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego niemcoznawca nic powiedzieć. Proszę koniecznie udać sie do lekarza pediatry. Sadze ze konieczne jest rozszerzenie badań.