Grudkowaty biały śluz w 25. tc

Dziś mój 25dc, rano pojawiło się dużo grudkowatego, białego śluzu, bezwonnego. Nie odczuwam żadnego pieczenia czy swędzenia. Temperatura podniosła się o 0,3 stopnia. Czy może to być objaw ciązy, czy jedynie jakiejś infekcji?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.