Brak okresu i grudkowaty śluz po zapaleniu węzłów chłonnych szyi i gardła

Witam, uprawiałam seks bez zabezpieczenia z chłopakiem, godzinę po stosunku dostałam normalny 5 dniowy okres. W połowie następnego cyklu złapało mnie zapalenie węzłoch chłonnych szyji oraz gardła. Dostałam antybiotyk. Jednak okres nie przyszedł na czas. Spóznia się już czwarty dzien, a do tego pojawiło się zaczerwienie, oraz swedzenie pochwy i niespotykany mi nigdy biały grudkowaty sluz. Jest to bardziej objaw ciązy, czy infekcji ? I dlatego może się spoźniać okres?

Wszystko wskazuje na to że po antybiotykoterapii wystąpiła u Pani grzybica pochwy- wymaga to wizyty u ginekologa i podjęcia leczenia. Proszę też wykonać test ciążowy aby wykluczyć ciążę.