Grudka na podniebieniu a grzybica jamy ustnej

Witam, mam niniejszy problem. Zauważyłam, ze na podniebieniu pojawiła sie taka mała grudka. Nie odbiega kolorem od reszty błony, nie boli. Czy moze to byc cos niepokojącego? Dodam ze leczę sie na grzybice jamy ustnej :(

Aleksander Ropielewski

Trudno jest mi to stwierdzic bez mozliwości oceny wspomnianej grudki. Sugeruję kontakt z lekarzem, który będzie miał możliwość przeprowadzenia badania.