Grupa krwi A u dziecka a 0 u rodziców

Witam mam problem ponieważ ja mam grupe krwi 0 ujemne a mąż 0 dodatnie a moje dziecko drugie ma inną czyli A RhD Dodatni czy to jest możliwe bo pierwsze dziecko ma też O. Nie rozumiem tego.Ja mam jeszcze Hbs dodatni czy to ma jakiś wpływ.Bardzo proszę o odpowiedż bardzo. Dziękuje i pozdrawiam

HBs nie ma wpływu. Pierwsze dziecko może być od męża, ale drugie dziecko nie może być od męża. A jest ważniejsze od 0, więc jeśli Pani i mąż oboje macie 0, to nie może się z takiego związku urodzić dziecko z A.