Grypa i sile bóle nóg

Witam. Od trzech dni przechodzę chyba grype,leże w łózku,mam dreszcze,gorączkę,ból gardła,kaszel.Najgorsze że od wczoraj cierpie na nieustający bólnóg, ciągną mie kości,miesnie,bol nie do opisania.Masaże,nic nie pomaga.Biorę tylko gripex dwa razy dziennie, pije SINECOD na kaszel,zbijam gorączkę okładami.Na grype szczepilam sie juz drugi rok z rzędu,pod koniec września. Martwi mnie bół nóg, ktorego nigdy w zyciu nie mialam,który nie mija.Jak sobie z nim poradzić?

Aleksander Ropielewski

Ból powinien ustęować lub zmniejszać nasilenie ppo zastosowaniu leków przeciwgorączkowych. Tak długo utrzymująca isę infekcja budzi niepokój i sugeruję kontakt z lekarzem, ponieważ możliwe, że nie jest to grypa.