Grypa żołądkowa a zażółcenie oczu

Witam :)Kilka dni temu miałam grypę żołądkową … przez trzy dni wymiotowałam praktycznie wszystkim i niczym nawet piciem które wypiłam 3 minuty wcześniej . Apetyt równy zeru dalej mam nudności bule brzucha bule gardła i problemy z oddychaniem ale to pewnie przez ciągłe wymotywanie czuje się beznadziejnie i jeszcze kilka osób zwróciło mi uwagę ze mam żółte oczy . Pytania brzmią… Jak się wyleczyć czy wystarczy przeczekać ?ak żółtych oczu się pozbyć czy może samo przejdzie ? Proszę o pomoc :)

Warto skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu. Jeśli będą powody do obaw zleci dalsze badania lub pokieruje do odpowiedniego specjalisty.

Szanowna Pani,

proszę skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu, on będzie tu najbardziej kompetentny.

Z poważaniem,
Anna Szostak