Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 2 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Grypa żołądkowa w trakcie doustnej antykoncepcji a konieczność 7-dniowej przerwy

WItam.. Stosuje tablettki Teenia. W czasie drugiergo opakowania- od 8 dnia tabletki do 12 dnia tabletki dopadla mnie grypa żoładkowa. Wymioty nastepowaly min 5 godzin od wziecia tabletki. Zmuszona bylam zastosowac 2 razy wegiel- odstep min 5godz od tabletki. Do konca opakowania nie wspolzylam. Nastapilo krwawienie i zaraz zaczne kolejne opakowanie. Mam pytanie..czy bez zadnych obaw moge wspolzyc? Czy powinnam jeszcze dodatkowo przez te pierwsze 7 dni nowego opakowania przeczekac?
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy