Grzybica pochwy a opryszczka narządów płciowych

jakies 2 tygodnie temu pojawily sie u mnie pierwsze objawy swedzenia okolic plciowych, po wizycie u lekarza zdjagnozowano u mnie grzybcię, przepisal mi tabletki, globulki oraz masc. Jednak po 4 dniach leczenia w okolicy odbytu pojawiły się dwie krostki, dodam, ze przechodzilam kiedys opryszczkę narządów płciowych. Czy to może byc kolejny nawrót ? czy mozna jednoczesnie zazywac leki przeciw grzybicy i dodatkowo przeciw wirusowe (heviran)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą być spowodowane nawrotem infekcji wirusowej. Warto aby zmiany ocenił specjalista ginekolog. Po postawieniu diagnozy lekarz zaleci odpowiednią terapię.