Grzybica skóra ud i podbrzusza

Witam, mam problem z grzybicą skóry ud, która rozciąga się aż do podbrzusza. Od 5 dni stosuje maść Clotrimazolum, na rezultaty powinnam poczekać maksymalnie 7 dni, jednak już teraz mogę powiedzieć, że maść jedynie powstrzymuje postęp choroby... Czy da się grzybicę wyleczyć na własną rękę, poprzez lekarstwa bez recepty, dietę i właściwą higienę? bo nie ukrywam, że wolałabym uniknąć wizyty u dermatologa...

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc sie wypowiedzić. proponuje udac się do lekarza dermatologa.