Krostki w okolicy pachwin, podbrzusza i wewnętrznej strony ud

Witam, od kilku dni mam problem z krostkami i okolicy pachwin, podbrzusza i wewnetrznej strony ud. Nosze bawelniana bielizne i przestrzegam zasad higieny, przez conie wiem skad sie wziely i jak z nimi walczyc. Sa dosyc suche i jest ich naprawde duzo. Zdjecie: http://i60.tinypic.com/2q392t3.jpg (przy podbrzuszu sa jasniejsze i delikatniejsze)

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do dermatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.