Gulka między karkiem a głową

mam pytanie...od jakiegos czasu wyczulam po lewej str miedzy karkiem a glowa mala gulke, co to moglo by byc?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wyczuwalna zmiana jest najprawdopodobniej powiększonym węzłem chłonnym, mogącym mieć związek ze stanem zapalnym. Jeżeli zmiana będzie się powiększać, ew. w jej okolicy pojawią się kolejne, to zalecam kontakt z lekarzem i ustalenie źródła infekcji oraz wykluczenie bardziej poważnych przyczyn.