Guz na wysokości dolnej linii żeber
wyczuwam guz na wysokości dolnen lini żeber z prawej strony. Usg nic niewykazalo ale jest on wyczuwalny, przy siedzeniu podhodzi mi pod zebro i powoduje nieprzyjemny ucisk. Dodam iz jestem 2.5 roku po cesarce i czasem na prawej stronie blizny po cc odczuwam dziwny piekacy bol (ginekolog stwierdzil ze jest wsystko ok)

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Jeżeli badanie USG nic nie wykazało to nie ma powodu do obaw. Jeżeli guz Pani przeszkadza proszę skontaktować się z chirurgiem w celu jego ewentualnego wycięcia.