Guz pod sutkiem u 25-latka

witam mam 25 już dluzszy okres mam guza pod prawym sutkiem wpiepszalem sterydy kupe lat temu odblokowalem sie po tych sterydach ale zeby po tylu latach dopiero wyskoczyl ten guz usg dopiero za rok musze prywatnie isc takie to dziwne tak w sumie nie boli dzis nagniotlem bo mnie wkurza to i zmalal czy to mozliwe ???

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisana zmiana może mieć wiele przyczyn. Może być to bowiem tłuszczak, włókniak, torbiel, ropień i wiele innych. Zdecydowanie wskazana jest dokładniejsza diagnostyka. Proszę zatem nie zwlekać, tylko udać się na USG a następnie do lekarza POZ, który pokieruje dalszym postępowaniem.