Guz na plecach w okolicy łopatki

MAM GUZA NA PLECACH W OKOLICACH ŁOPATKI CO ROBIĆ GDZIE SIĘ NAJPIERW UDAĆ? GUZ NIEBOLI MA DŁ. OK 5-6 CM PODŁUŻNY WYDAJE MI SIE ZE JEST Z CZASEM WIĘKSZY

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę nie zwlekać, tylko niezwłocznie skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem.

Witam. W pierwszej kolejności proponuję udać się do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej lub dermatologa (do tego specjalisty nie jest potrzebne skierowanie). Zmiana może być np. tłuszczakiem czy włókniakiem.