Guz przysadki a problemy ginekologiczne

Witam:) Mam guza przysadki mozgowej , przyjmuje parlodel . mam coraz wieksze klopoty ginekologiczne .Dlaczego tak sie dzieje?????

Piotr Pilarski

Ciężko mi odpowiedzieć na pytanie bez zbadania, zebrania wywiadu. Sugeruję wizytę u ginekologa. W przypadku hiperprolaktynemii istnieją nowsze, lepsze leki. Sugeruję rozważyć zamianę ze swoim ginekologiem.

Pozdrawiam.