Starania o dziecko a guz przysadki mózgowej

Witam mam guza przysadki mózgowej przepisane mi bromergon biorę od 5 tyg po pół tabletki na wieczór mam pytanie czy ciężko będzie mi zajść w ciążę jak do tej pory nie mam miesiączki moje cykle były bardzo nieregularne co mam zrobić żeby móc zajść szybko w upragnioną ciaze ....:-( czy mając tego mikrogruCzolaka jest coś groźnego strasznie się boje:-( czy pomoże mi stymulacja jajeczkowania?? Może to Najłatwiejszy sposób proszę o opinie.

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki i oznaczenie poziomu innych hormonów. Co do ciąży należy być pod stałą opieką lekarza endokrynologa i ginekologa. Proponuję udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.