Karmienie piersią a mikrogruczolak przysadki

Witam, Mam 30lat. Jestem 4mce po porodzie fizjologicznym. Karmię piersią. Pół roku przed zajściem w ciążę miałam wysoką prolaktynę. Okazało się, że wywołuje ją mikrogruczolak przysadki (2mm). Przez pół roku brałam Bromergon. Przez całą ciążę aż do teraz lek jest odstawiony. Mialam badane pole widzenia do porodu naturalnego i wyszlo idealnie. Teraz karmię piersią, rezonans mam dopiero w listopadzie i boję się. Czy nie powinnam przerwać karmienia i wrócić do leku? Do jakiego lekarza mam pójść?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza ginekologa, najlepiej ze specjalizacją endokrynologia.