Mikrogruczolak przysadki mózgowej w 7 tygodniu ciąży

Witam, jestem w 7 tygodniu ciąży, niedawno stwierdzono u mnie mikrogruczolaka przysadki mózgowej, leczę się bromergonem do dziś i nie wiem czy nadal go brac? ( pół tabletki na noc) I czy z mikrogruczolakiem można rodzic naturalnie? Oprócz tego lekarz podczas badania USG stwierdził torbiel 4 cm na jajniku, czy to wpływa na rozwój dziecka? Czy w ciąży mogę wykonywac jakies proste cwiczenia? Czy w tym przypadku nie jest to wskazane? Z gory dziekjue za odpowiedz.

- W tej sprawie pilnie należy skonsultować się z ginekologiem prowadzącym, gdyż na okres ciąży zapewne będzie konieczne odstawienie tego leku. Ginekolog musi o tym bezpośrednio zadecydować.
czy z mikrogruczolakiem można rodzic naturalnie?
- Tak, nie powinno być co do tego przeciwwskazań.
Oprócz tego lekarz podczas badania USG stwierdził torbiel 4 cm na jajniku, czy to wpływa na rozwój dziecka?
- Nie powinno w żaden sposób.
Czy w ciąży mogę wykonywac jakies proste cwiczenia?
- Tak, nie ma przeciwwskazań.