Guz w okolicy ślinianki przyusznej

Witam. Mam guza w okolicy ślinianki przyusznej. W ciągu dwóch tygodni zrobił się też po drugiej stronie. Podejrzenie jest o gruczolaka wielopostaciowego,ale usg nie jest w stanie wykluczyć nowotworu złośliwego. Odczuwam bardzo silny ból twarzy, do tego dochodzi drętwienie, brak czucia, trudności z przełykaniem. Jestem za granicą. Od miesiąca czekam na wizytę do specjalisty. Zastanawiam się czy leczenie kontynuować tu czy wracać do Polski

Renata GrzechociĹska

Witam.
Nie wiem czy w Polsce nie będzie Pani oczekiwała dłużej. Warto najpierw sprawdzić terminy.
Pozdrawiam