Co oznaczają te zmiany po operacji ślinianki?

W czerwcu 2014 r po raz pierwszy miałam usuwanego gruczolaka wielopostaciowego ślinianki przyusznej lewej. W styczniu 2018 r usunięto wznowę gruczolaka, do tego doszły powikłania typu porażenie nerwu twarzowego i przetoka ślinowa. Od jakiegoś czasu w okolicy ślinianki pojawiają mi się co jakiś czas pryszczyki ale nie jest to trądzik. Dodatkowo od kilku dni odczuwam ból w miejscu operacji a także ból slinianki podżuchwowej. Mam również skłonności do opryszczki. Czy ten ból może niepokoić? Czy nie ma powodów do niepokoju?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl