Guz w piersi i silny ból
Na wiosne zrobil mi sie tak jak by goz w prawej piersi. Bol jest silny. Bylam u ginekologa to powiedział ze to sie dzieje w czasie ciazy ale zrobil usg i wykluczyl ciaze. Mam pytanie w zwiazku z tym czy to jest groźne i z czego to sie moglo wziąć. Mam na imie Michalina mam lat 19.

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Krioprezerwacja płodności
Witam. Niestety nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie bez znajomości wyniku usg. Jeśli zmianie towarzyszy bolesność to prawdopodobnie guz ma niegroźną zapalną etiologię. Proszę zwrócić się ponownie do swojego ginekologa