Zmiany na żyłach w pachwinach

Dzien dobry. W piatek bylam u specjalisty od zylakow,p.doktor zrobil mi usg i powiedzial ze tak jest wszystko ok z wyjatkiem tego ze w pachwinie prawej nogi cos sie robi,zapytalam co to takiego i powiedzial ze sa to takie male zylki ktore nie powinny rosnac ale narazie jest to male. Chcialabym wiedziec jesli to mozliwe co to takiego? Czy jest to niebiezpieczne dla zdrowia i czy to oznacza w przyszlosci operacje. Prosze o odpowiedz. Dziekuje

Witam. Niestety trudno dokładnie odpowiedzieć na Pani pytanie bez znajomości wyniku usg. Proszę zwrócić się do lekarza wykonującego badanie o uściślenie rozpoznania.