Interpretacja zdjęcia USG i określenie owulacji

Witam, w 20 dc cyklu (2 cykl od odstawienia tabletek) bylam u lekarza. nie powiedzial czy byla owulacja czy tez nie. dal mi zdjecie usg, chcialabym by ktoś mi pomogl w tym czy byla owulacja i czy coś widać na zdjęciu. Bardzo proszę osobe ktora sie na tym zna, by odpowiedzialq na to pytanie. mogę nawet zaplacic, musze wiedziec czy byla owulacja czy tez nie. z gory dziekuje :)

Samo zdjęcie wykonane w czasie USG może nie być miarodajne i dawać ewidentnej odpowiedzi czy występowała owulacja. Oczywiście proszę zamieścić to zdjęcie. Jeśli będzie dobrej jakości, w odpowiedniej rozdzielczości postaram się odpowiedzieć na Pani pytanie.