Obecność pęcherzyka a brak zarodka

Prosze o pomoc. 04.10 Mialam ostatnia miesiaczke.Dzis bylam u lekarza nie powiedzial mi ktory to tydzien a chcialabym wiedziec. Pecherzyk jest ale zarodka nie ma :-( czy jest szansa ze bedzie dobrze? ktory to moze byc tydzien?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna pani, po opisie który pani zamieściła wynika, że musi to być bardzo wczesny tydzień ciąży. Nie można określić, który to tydzień po samej obecności pęcherzyka. Trzeba poczekać i wykonać badanie za 3-4 tygodnie kiedy powinien być już na pewno widoczny zarodek. Jednakże, proszę jeszcze o konsultacje z lekarzem wykonującym badanie w celu wyjaśnienia. Pozdrawiam.