Pęcherzyk ciążowy a zarodek

Witam, ostatnio byłam na usg,na którym pan doktor stwierdził obecność pęcherzyka ciążowego o wielkości 11,8 mm oraz zarodek z bijącym sercem o wymiarach 7,1 mm.Po badaniu stwierdził,że niepokojąca jest wielkość pęcherzyka, że jest on za mały w stosunku do zarodka.Zapisał Duphaston 3x1 i kazał czekać.Jestem załamana i chciałabym się dowiedzć czy jest szansa, że pęcherzyk "dogoni" wielkością zarodek?Dodam,że na poprzednim usg rożnica miedzy pecherzykiem a zarodkiem tez wynosiła około 5mm.

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze szansa jest i prosze spokojnie kierowac się zaleceniami lekarza prowadzacego, nerwy i stres na pewno nie pomoga.