Guz za uchem a szum i dzwonienie w uszach

KOBIETA, 52 LATA, WROCŁAW Witam. Mam guz za uchem. DOSYC dlugo. Bylam u lekarza w Angli i pokazal mi na google ze to normalne. Ale czuje sie zle mam szum w uszach i bol glowy w okolicy tego guza.CZuje sie okropnie i nie moge sie schylac bo czuje ze moja glowa wybuchnie. Czy to normalne. Bo dla mnie to nie bardzo. Prosze o odpowiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy zdecydowanie nie są normalne. Opisany guzek może być zarówno powiększonym węzłem chłonnym jak i inną zmianą. Zdecydowanie wymaga to jednak dokładniejszej diagnostyki, tym bardziej, że ma Pani tak liczne objawy. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, ew. specjalistą laryngologiem.