Szumy uszne i bóle głowy a guz za uchem

Witam. Mam guz za uchem. DOSYC dlugo. Bylam u lekarza w Angli i pokazal mi na google ze to normalne. Ale czuje sie zle mam szum w uszach i bol glowy w okolicy tego guza.CZuje sie okropnie i nie moge sie schylac bo czuje ze moja glowa wybuchnie. Czy to normalne. Bo dla mnie to nie bardzo. Prosze o pdpowiedz

Nie istnieje diagnostyka ani stawianie rozpoznań na odległość!!! proponuję zwrócić sie do najbliższego lekarza celem podjęcia stosownych badań!!! zz