Szumy uszne a stosowanie Bilobilu

mam dzwonienie w uszach przewaznie czuje to w lewym uchu lub posrodku, wizyta u laryngologa nic powaznego niewykazala lekarz przepisal milek o nazwie ,,BILOBIL,,0,04g 2 op.60 kaps. czy ten lek jest odpowiedni w tym przypadku dlamnie?

Nie wiem jakie masz inne choroby, jakie leki bierzesz, jaki zawód wykonujesz itd, itp, jaKI MASZ WYNIK BADANIA AUDIOMETRYCZNEGO. Chyba ten lekarz Cię olał totalnie. Wróć do niego i zażądaj badania słuchu i TK CUN. To może być guz mózgu.A bilobil to wyciąg z Miłorzębu Japońskiego takie tam zioło z liści drzewa.