Poddenerwowanie, zawroty głowy, osłabienie, nudności i szum w uszach u 39-latka z niedoczynnością tarczycy

Witam ! Mam 39 lat i nieco ponad pol roku temu zdiagnozowano u mnie niedoczynnosc tarczycy. Niby czulem sie lepiej, TSH dosyc wyraznie spadlo ale nadal bylo wysokie, lekarz zalecil zwiekszenie dawki Eutohoryxu ze 100 na 125. Ostatnio czuje sie dosyc poddenerwowany, podrazniony, miewam zawroty glowy, ogolne oslabienie, nudnosci prawie caly dzien. Czasami miewam szum w uszach, mam wrazenie jakby glowa byla pelna. Dzis mierzylem cisnienie: 160/100. Czy powinienem wybrac sie ponownie do lekarza ?

Internista powinien Pana zobaczyć dzisiaj, ciśnienie takiej wysokości jest niebezpieczne dla mężczyzny w Pana Wieku.
pozdrawiam,
Iwona Krędzielak-Manikowska