Bóle głowy, nudności, problemy z koncentracją, szum w uszach i osłabienie

Witam. Od ponad miesiaca mam silne bole glowy, pojawiaja sie zawroty, nudnosci, problemy z koncentracja, bole I szumy w uszach oraz totalne oslabienie...uczucie skolowania I nadchodzacego omdlenia. Sypiam po 8 godzin a pomimo to mam problemy z zasypianiem w ciagu dnia...ciezko utrzymac mi przytomnosc I skupienie w trakcie jazdy samochodem. Co moze mi dolegac? I co moge zrobic zeby te objawy ustapily?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proszę niezwłocznie zgłosić się do lekarza rodzinnego, który pokieruje dalszą diagnostyką.
Pozdrawiam