Guzek i odczyn okostnowy u dziecka

Witam! Mój 6-letni syn od ok.miesiaca utyka na lewa nogę, teraz doszedł bol nocny i przy dotyku, chodzi poza utykaniem bez bólu. Zrobilam mu rtg i usg- guzek niewiadomego pochodzenia, widoczny odczyn okostnowy, widoczne ognisko sklerotyczne.lekarz sugeruje guzek pourazowy lub neo. Proszę o porade czy to cos poważnego, czy tylko po uderzeniu- nie kojarze by się uderzyl, siniaka tez nie było.pozdr

W tym przypadku proszę nie szukać opinii w internecie tylko zawieźć dziecko do ortopedy dziecięcego. Trudno powiedzieć co to jest ale ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu.