Guzek na dłoni po upadku

Przewróciłem się trzy tygodnie temu na dłoń. Postanowiłem poczekać 2 tygodnie aż ból przejdzie i jest duzo lepiej ale zauważyłem dotykając to bolące miejsce palcem że jest tam jakaś górka której nie mam na drugiej dłoni dla porównania. To właśnie jej mocniejsze dotykania mnie boli. Miejsce dokładnie zaznaczyłem tutaj: http://imgur.com/1YVqBpW RTG zrobiłem, nie wykazało (podobno) złamania. Ręką mogę ruszać normalnie. Czy poczekać aż przejdzie czy może skonsultować się i jak tak to do kogo pójść?

Lek. Tomasz Budlewski

Prawdopodobnie może to być ganglion. Proponuję udać się do ortopedy. bez badania nie można określić czym ta zmiana może być. Co do leczenia ganglionu stosuje się rehabilitacją albo usunięcie zabiegowe, poprzez nakłucie.