Guzek na sromie od prawie 20 lat

Witam. Proszę o poradę, nie mam pojęcia co mi dolega. Od prawie 20 lat na sromie mam guzek wielkości fasolki. Ginekolog przed laty bez badań, stwierdził, że to nic takiego. Ale od wczoraj mam stan zapalny tego guzka. Spuchła mi warga sromowa, ból jest okropny. Do jakiego lekarza powinnam pójść? Czy to moze być coś poważnego?

Aleksander Ropielewski

Fakt, że zmiana utrzymuje się od 20 lat i nie powoduje dolegliwości raczej sugeruje jej łagodny charakter. Z racji na objawy jakie zaczęły występować konieczny jest kontakt z lekarzem w celu ustalenia przyczyny dolegliwości. Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić jednoznacnzej odpowiedzi i sugeruję kontakt z ginekologiem.