Guzek po prawej stronie szyi

od 3 tygodni mam guzka na szyi po prawej stronie strasznie bolą mnie piersi oraz podbrzusze, mam duszności nie mogę spać na boku. Lekarz zlecił mi badania krwi, OB i mocz: mam podwyższoną liczbę monocytów w krwi, leukocytów w moczu a OB wynosi 3, czy to może być coś poważnego?

Każda zmiana guzkowa wymaga diagnostyki. Dodatkowe objawy wskazują na chorobę, która może być poważna. Ale nie należy się martwic na zapas. Wskazana wizyta także u ginekologa.