Guzek pod brzuchem po lewej stronie

Witam , od roku zauważyłam u siebie guzka pod brzuchem po lewej stronie jest trochę mniejszy od naparstka ,3 lata temu miałam cesarskie cięcie, boli mnie przy dotyku a szczególnie przed i po miesiączce , na dodatek od pół roku zauważyłam że pojawia mi się owłosienie w okolicy Brody ,szyji i nad górną warga włoski są jasne ale długie (nad warga ciemniejsze) , nie wiem co to może być i do jakiego lekarza się udać proszę o pomoc , z góry dziękuję.

Okolicę blizny może ocenić zarówno ginekolog na okresowej wizycie, jak i chirurg (ze skierowaniem). Ginekolog i endokrynolog mogą zastanowić się nad Pani gospodarką hormonalną.

Dr n. med. Igor Madej

Szanowna Pani - guzek podskórny należy w całości usunąć. Dodatkowo konieczna jest wizyta u endokrynologa.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, gastroentrolog, Kraków