Guzek pod kostką a ganglion

Na lewej stopie, po wewnętrznej stronie, pod kostka pojawił się guzek. Stopa za bardzo nie bolała, była zimna, ciężka. Miałam RTG - nic nie wykazało, więc dostałam skierowanie do ortopedy. Zgłosiłam się we wtorek na ostry ortopedyczny. Tam zrobili mi USG, to był ganglion i wyciągnęli strzykawką. Dostałam Dicloratio Uno, Fastum i kazali zgłosić się za 2 tygodnie. Na następny dzień guz zrobił się znowu, większy. Czy mam poczekać z tym te 2 tygodnie, czy już zgłosić się z powrotem?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, jeżeli zmiana w dalszym ciągu powiększa się, lub towarzyszą jej dolegliwości bólowe, to szybszy kontakt z ortopedą jest wskazany.