Odrastanie ganglionu na stopie po usunięciu

WITAM W GRUDNIU MIAŁAM USUNIĘTY GANGLION NA STOPIE Z BOKU MIĘDZY KOSTKĄ A PALCEM MAŁYM POWIEDZIANO MI ŻE JUŻ JEST WSZYSTKO DOBRZE I NIE BĘDZIE RÓSŁ ALE ZAUWAŻYŁAM ŻE ROŚNIE NA RAZIE JEST MAŁY WYCZUWALNY DOBRZE POD PALCEM TO RÓWNIEŻ JUŻ ZROBIŁ SIĘ WIDOCZNY POPRZEDNIO JAK BYŁ MAŁY NIE PRZESZKADZAŁ MI W CHODZENIU CHOĆ BOLAŁO MNIE TO MIEJSCE ZAŚ JAK URÓSŁ WIĘKSZY MIAŁAM PROBLEM PONIEWAŻ PO WŁOŻENIU BUTA UCISKAŁ I BÓL PROMIENIOWAŁ NA CAŁĄ STOPĘ PROSZĘ O PORADĘ CO ZROBIĆ CZEKAĆ I OBSERWOWAĆ

Szanowana Pani, w niektórych przypadkach ( bez wnikania w przyczyny) dochodzi do ponownego pojawienia się zmiany w miejscu wczesniejszgeo zabiegu. Prosze skonsultować się z operującym ortopedą. Wszystko wskazuje na konieczność ponownego operacyjnego usunięcia zmiany. Jednak ewentualna decyzja powinna zapaść po badaniu klinicznym. Pozdrawiam